TRANSPORT DROGOWY FTL

Obejmujemy swoim zasięgiem kraj oraz całą Europę, oferując regularne połączenia z Polski oraz krajów sąsiadujących i z powrotem.

TRANSPORT DROGOWY FTL

Transport Całopojazdowy

Usługa transportu całopojazdowowego (FTL) polega na wykorzystaniu całej przestrzeni ładunkowej do przewiezienia towaru. Pojazdu nie dzieli się na kilku zleceniodawców, a transport rozpoczyna się u nadawcy i kończy w miejscu wskazanym przez klienta. Jest to transport wykonywany we wstępnie określonych oknach czasowych. W ramach ładunków całopojoazdowych organizujemy transport krajowy i międzynarodowy. Dobieramy środek transportu odpowiedni do właściwości ładunku – dysponujemy flotą dostosowaną zarówno do ładunków neutralnych, jak i niestandardowych.

Flota Pojazdów

Posiadamy do własnej dyspozycji zestawy drogowe z silnikami spełniającymi normy EURO 5 i EURO 6 oraz z całodobowym systemem monitorowania pojazdów. W ramach taboru oferujemy zestawy z naczepami standardowymi, typu Mega, Coil-Mulda, chłodnie, platformy, a także samochody dostawcze do 3,5 t. Aby zapewnić pełną ochronę przewożonego ładunku zapewniamy, że zestawy są wyposażone w komplet pasów, pełne odeskowanie, belki zabezpieczające, a także podkładki i narożniki.

W ramach współpracy oferujemy

  • dostosowanie środka transportu do przewożonego ładunku,
  • realizację zarówno jednostkowych zleceń, jak również kontraktowych planów wysyłkowych,
  • obsługę kontraktów charakteryzujących się zróżnicowaną sezonowością,
  • możliwość sprawdzania statusu ładunku w ramach track and trace lub cargostatus,
  • indywidualny system raportowania,
  • dedykowanego opiekuna klienta posiadającego wiedzę zarówno o specyfice ładunku, jak i obsługiwanego kraju,
  • specjalizację w takich grupach ładunkowych jak: papier, stal, maszyny i urządzenia, opony i towary niestandardowe - ponadgabarytowe.