TRANSPORT DROGOWY LTL

TRANSPORT DROGOWY LTL

Co to jest transport LTL

Transport drobnicowy (LTL) polega na konsolidacji towarów od różnych nadawców z jednego kraju, przeznaczonych dla różnych odbiorców w innych krajach. Ładunki są zwożone do naszych magazynów, konsolidowane i nadawane zestawami liniowymi. Alternatywnym rozwiązaniem są doładunki po trasie danego pojazdu w systemie milk run. W przypadku wyboru transportu drobnicowego klient płaci tylko za wykorzystaną powierzchnię ładunkową na jednostce transportowej. Usługa transportu częściowego i drobnicowego stanowi naszą podstawową działalność w szczególności na kraje nordyckie.

Nasza oferta

Dla klientów, którzy dysponują mniejszą ilością przesyłek oferujemy nasze linie drobnicowe. Zgodnie z potrzebami przewozimy ładunki częściowe i drobnicowe zarówno do, jak i z konkretnych krajów europejskich. Obsługujemy przesyłki spaletyzowane, jak i niestandardowe. Usługę LTL realizujemy w oparciu o sieć dystrybucji krajowej, magazyny przeładunkowe i odpowiednio rozbudowaną flotę.

Magazyny przeładunkowe

Dysponujemy zapleczem magazynowym, w którym odbywają się działania konsolidacyjne służące realizacji linii drobnicowej. Nasz główny magazyn przeładunkowy mieści się w Wypędach pod Warszawą. W Gdyni i Szczecinie znajdują się magazyny wspierające. W ramach usług magazynowania zapewniamy możliwość dystrybucji, składowania, przeładunku, przepakowywania towarów oraz innych dodatkowych usług logistycznych.